WYSTAWY

Skupiamy się na tworzeniu artystycznych wystaw, które prezentują lokalną sztukę lub indywidualny dorobek artystów. 

2018
PROJEKTANCI MODY WE WROCŁAWIU - wystawa plenerowa na ul. Oławskiej zorganizowana w ramach Święta Wrocławia. Kontynuacja serii wystaw "Artyści Wrocławia".
Mieszkają i tworzą w naszym mieście. Niektórzy są na początku drogi, inni osiągnęli już sukces – posiadają własny butik, zdobyli niejedną poważna nagrodę w dziedzinie fashion.
Łączy ich lokalność. Każdego twórcę ze swoimi projektami można odnaleźć we Wrocławiu, przymierzyć, kupić czy zamówić. Łączy ich również zamiłowanie do świata stylu i szukania oryginalności wyrażanej przez strój, wrażliwość estetyczna.2017
WOKALISTKI WROCŁAWIA - wystawa plenerowa na Placu Solnym we Wrocławiu w ramach Święta Wrocławia. Tematem  wystawy jest 19 kobiet, które można spotkać regularnie na klubowych scenach. Na każdej planszy dodatkowo znajduje się historia wokalistki, czyli jej przygoda ze śpiewem i Wrocławiem (więcej - kliknij TU)2016

RĘKODZIELNICY czyli "Rękodzieło i jego twórcy we Wrocławiu" - wystawa plenerowa na Rynku Wrocławskim powstała w ramach Święta Wrocławia. Prezentuje 19 wybranych artystów rękodzieła oraz ich historie.(więcej: kliknij)
MIASTO DUCHÓW - wystawa fotografii otworkowych wykonanych przez Grzegorza Sawę ­ Borysławskiego podczas podróży do ukraińskiej Prypeci. Okazją do prezentacji zdjęć była 30. rocznica katastrofy elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Prace wystawione zostały w kinie Nowe Horyzonty od 8 do 20 kwietnia. (więcej: kliknij) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz