KOLEKTYW POKOLENIE

Wakacyjny projekt dla dzieci z babciami/dziadkami (lub opiekunami). W ramach projektu odbywają się międzypokoleniowe warsztaty artystyczno-edukacyjne, które mają na celu animować pokolenia do wspólnego spędzania wolnego czasu, kreatywnego wykorzystania swoich umiejętności i wyobraźni oraz wesołej zabawy.

2021

Miejsce: Sztuka Na Miejscu (ul. Łaciarska 4, Wrocław) 
 


2019

Miejsce: kino Nowe Horyzonty
ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21
Wrocław
Zajęcia odbywają się codziennie (od poniedziałku do piątku) 
od godz. 11 na parterze kina

PROGRAM:
1-5 lipca TYDZIEŃ KREDKI 
8-12 lipca TYDZIEŃ FARBY
15-19 lipca TYDZIEŃ RZEŹBY
2018

Miejsce: Strefa Kultury Wrocław / BARBARA
ul. Świdnicka 8B
Wrocław
Zajęcia odbywają się codziennie (od poniedziałku do piątku) od godz. 11 w sali Czytelnia (wejście od ul. Świdnickiej)

PROGRAM:
9-13 lipca TYDZIEŃ KREDKI 
16-20 lipca TYDZIEŃ PĘDZLA
23-27 lipca TYDZIEŃ RZEŹBY 

 2017
Miejsce: Przestrzeń BARBARA, ul. Świdnicka 8c, Wrocław 

 

2016

Miejsce: Infopunkt Europejskiej Stolicy Kultury BARBARA, ul. Świdnicka 8c, Wrocław
Wspólnie spędzony czas na zabawie i nauce to jedno z najcenniejszych wspomnień. Tworzenie scenografii i kostiumów do ulubionych baśni, pichcenie zdrowych słodkości oraz pisanie i rysowanie ilustracji do sagi rodzinnej – tak w skrócie wygląda oferta kreatywnych zajęć dla dzieci z babciami czy dziadkami. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu w Barbarze, kulturalnej kawiarni i infopunkcie Europejskiej Stolicy Kultury. Zajęcia prowadzą dwie doświadczone animatorki Anna Jur i Martyna Stec.Terminy warsztatów /godz. 11-13/ :

13 lipca „Bajkowe Sceny”

19 lipca „Słodkości”

27 lipca „Saga Rodzinna”

2 sierpnia „Słodkości”

9 sierpnia „Bajkowe Sceny”

16 sierpnia „Słodkości”

23 sierpnia ”Bajkowe Sceny”

31 sierpnia „Saga Rodzinna”Zapisy odbywają się w Infopunkcie BARBARA, Świdnicka 8c, Wrocław lub mejlowo: paliwo.artystyczne@gmail.com

OPISY WARSZTATÓW:

Warsztaty „Kolektyw Pokolenie – Bajkowe Sceny”

Wspólna zabawa artystyczno-kreatywna dla babć z wnuczkami. Podczas zajęć dzieci tworzą bajkowe scenografie, a babcie realizują projekty kostiumowe. Podczas finału wszystkie pary zdobędą pamiątkowe zdjęcie z Baśniowych Krain. Warsztaty „Kolektyw Pokolenie – Słodkości”

Zajęcia edukacyjno-kulinarne dla babć z wnuczkami. Czy łakocie mogą być zdrowe? Czym karmić młodych łasuchów? Czy tworzenie słodkości może być zabawne? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdą babcie podczas spotkania, a dzieci w tym czasie zajmować się będą plastycznym tworzeniem pięknej zastawy do podawania słodyczy. Na koniec zajęć wykonają wspólnie z babciami słodkie przekąski. 
Warsztaty „Kolektyw Pokolenie – Saga Rodzinna”

Zajęcia plastyczno-rozwojowe dla babć z wnuczkami, na których wspólnie wykonają najpiękniejszą pamiątkę rodzinną – książkę z opowieściami oraz ilustracjami. Wspaniała zabawa i wspólnie spędzony czas dwóch pokoleń! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz