poniedziałek, 6 września 2021

SZTUKA ZDROWIA 2021 cz.4

Ostatnie w tym roku z serii Sztuka Zdrowia spotkanie dotyczyło tematu przygotowania organizmu do jesieni i zimy. To bardzo ważny czas, aby jeszcze skorzystać z darów lata oraz przygotować "zapasy" witamin na chłodne dni. Oprócz wykładu o dietetyce w tym okresie roku, seniorki dowiedziały się jak ćwiczyć ciało i umysł, aby nie poddawać się jesiennej depresji, wzmacniać mięśnie, poprawiać krążenie. 
Do degustacji dostały pożywne kotlety roślinne, pieczone w piekarniku: batatowy i marchewkowy, domową kapustę kiszoną oraz sałatkę z rukoli, gotowanego buraczka z prażonym słonecznikiem i balsamico.
 
Podczas części artystycznej panie tworzyły koszyczki/skrzyneczki z patyczków. Każdy inny, kreatywny, taki, który można dowolnie powiększyć w domowym zaciszu. Pudełeczka to wspaniały dodatek do łazienki czy kuchni, gdzie można przechowywać przeróżne drobiazgi.
 
Jako Fundacja Paliwo Artystyczne ogromnie dziękuję Miastu Głogów za wsparcie projektu oraz Domowi Abstynenta za gościnę i umożliwienie przestrzenią na pełne zrealizowanie zadania.
Anna Jur
 
Tutaj krótka fotorelacja z czwartego w 2021 roku spotkania Sztuka Zdrowia: 
 

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz