wtorek, 3 sierpnia 2021

KOLEKTYW POKOLENIE 2021 - Tydzień Konstrukcji FOTORELACJA

Lepienie, składanie, projektowanie, układanie form - takie zadania dzieci z opiekunami wykonywały podczas ostatniego tygodnia projektu Kolektyw Pokolenie. W programie odbyło się: tworzenie motyla (symbolu wolności i przemiany) na desce z kolorowych kuleczek, projektowanie trójwymiarowego miasta (składana plansza, na której można bawić się w domu), pudełeczko na skarby z patyczków, łapacze snów oraz kosmiczne skarbonki na marzenia wraz z plastelinowymi strażnikami marzeń.

Trzytygodniowy program przygotowany był dla dzieci w każdym wieku, tak aby i maluszki, i starsze i dorośli mogli poobcować ze sztuką, stworzyć własne dzieło, zapoznać się z technikami oraz pomysłami jak wykorzystać różne przedmioty oraz materiały plastycznie w niekonwencjonalny sposób. Liczymy, że wszystkim uczestnikom daliśmy możliwość spędzenia wspaniałego i twórczego czasu ze sobą. Odzew był wspaniały, za co ogromnie dziękujemy!

Dziękujemy przede wszystkim Miastu Wrocław, które jest corocznie patronem wydarzenia oraz Sztuce na Miejscu - wspaniałej nowej artystycznej przestrzeni w centrum Wrocławia!

Do zobaczenia za rok! Tymczasem zapraszamy na fotorelację z Tygodnia Kontstrukcji: 

 
  


  

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz