środa, 30 czerwca 2021

KOLEKTYW POKOLENIE 2021

KOLEKTYW POKOLENIE 2021 czyli wakacyjne darmowe warsztaty plastyczne dla dzieci z opiekunami
 
miejsce: Sztuka Na Miejscu, ul. Łaciarska 4, Wrocław
 
Kreatywne wakacje spędzone z bliską osobą to dla dziecka bardzo radosny i cenny rozwojowo czas. Obcowanie z kulturą wzbogaca wiedzę sztuce, pobudza odkrywanie nowych pasji, relaksuje umysł.
 

To już szósta odsłona naszego projektu Kolektyw Pokolenie. Co roku zapraszamy dzieci w każdym wieku z dziadkami, rodzicami, ciociami, wujkami czy starszym rodzeństwem na wielką plastyczną przygodę. Od 2016 roku warsztaty zostały bardzo ciepło przyjęte, zarówno przez młodszych i starszych uczestników, dlatego z radością kontynuujemy je podczas tegorocznych wakacji. 

Program został podzielony na trzy turnusy. Każdy trwa pięć dni, od poniedziałku do piątku. Codziennie (od godz. 12) odbywają się inne zajęcia, zatem uczestniczyć można we wszystkich warsztatach. 

Każde spotkanie to ciekawe zadania plastyczne, które łączą zabawę, kreatywność i nowe zdolności. Tydzień Kredki, Tydzień Pędzla i Tydzień Rzeźby zostały przygotowane tak, aby nikt się nie nudził, a wakacje w mieście nabrały całej palety barw i kształtów!

Zajęcia odbywać się będą w przestrzeni Sztuki na Miejscu, umiejscowionej w samym centrum Wrocławia. Na zajęcia obowiązują zapisy mejlowe: paliwo.artystyczne@gmail.com zatytułowane: „Zgłoszenie Kolektyw Pokolenie”, gdzie należy podać imię opiekuna, ilość i imiona dzieci oraz terminy.

Projekt przygotowany i zrealizowany pod patronatem Miasta Wrocław.
 
TYDZIEŃ KREDKI: Kreatywne Stworki, Kartka z Niespodzianką, Witraże, Abstrakcyjny Portret, Gra Planszowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz