środa, 24 kwietnia 2019

ZAPISY na warsztaty SPOTKANIA Z KOLOREM

Zapraszamy do zapisów dzieci w wieku 6+ na darmowe malarskie zajęcia Spotkania z Kolorem.Malarski projekt dla dzieci zafascynowanych światem farb i kolorów!

Od 12 maja rusza nowy artystyczny program dla dzieci w wieku 6+ z Wrocławia. Na drugim piętrze kina, co niedzielę, odbywać się będą zajęcia malarskie w towarzystwie tematycznej muzyki. Podczas każdego warsztatu dzieci ćwiczyć będą sztukę malowania różnymi przedmiotami, wysłuchają krótkiego wykładu, inspirować się będą muzyką. Rodzice w tym czasie będą mogli pójść na wybrany film, bowiem kino szykuje specjalny repertuar na czas trwania zajęć.

Pierwsza część programu „Spotkania z Kolorem” zakończy się wystawą i koncertem z okazji Dnia Dziecka, czyli 1 czerwca. Na 1 piętrze kina (galeria) od godz. 12 podziwiać będzie można wybrane prace dzieci. Wystawa będzie do obejrzenia przez cały czerwiec. Tego dnia odbędzie się jeszcze jedna wspaniała atrakcja czyli koncert Marty Kołodziejczyk z akompaniamentem gitary i uczniów ze szkoły śpiewu. Wykonają serię piosenek z bajek, baśni i filmów dla dzieci lat 80. Będzie to wspaniała podróż sentymentalna dla rodziców, a wesoła zabawa dla dzieci.

Druga część projektu zostanie zrealizowana we wrześniu, podczas projektu Kino Dzieci. Przez jedenaście dni z rzędu, odbywać się będą wszelkiego rodzaju projekcje, spotkania, warsztaty. „Spotkania z Kolorem” mieć będą swoje miejsce w kinie, gdzie każdy będzie mógł przyjść i wykonać pracę malarską, codziennie inną techniką.

PROGRAM „SPOTKANIA Z KOLOREM”
12, 19, 26 maja:
godz. 12.30, II piętro kina – otwarte warsztaty malarskie dla dzieci 6+
1 czerwca:
godz. 12, I piętro kina, galeria – wielka wystawa prac malarskich
godz. 12.30, parter kina – koncert Marty Kołodziejczyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz