poniedziałek, 26 lutego 2024

WIOSENNE HALO - warsztaty rękodzielnicze

Bardzo gorąco zapraszamy Wrocławian na udział w bezpłatnych warsztatach rękodzielniczych, które rozpoczynają się już 13 marca! Projekt realizowany jest pod patronatem Miasta Wrocław.


 

Wiosenne Halo to program wiosennych spotkań warsztatowych dla dzieci i dorosłych. Zajęcia propagują kreatywne działania wiosenne, naukę nowych technik rękodzielniczych, wprowadzenie do klimatu wielkanocnego. W blokach warsztatowych dla dorosłych odbędzie się: tworzenie wianków wielkanocnych, malowanie na ubraniach, ozdabianie ceramicznych talerzy. Dzieci będą mogły stworzyć maskotkę wielkanocną lub pobawić w tworzenie teatrzyku.

Spotkania odbywać się będą w tygodniu 13-15 marca oraz w weekendy: 16 i 23 marca w Przejściu Dialogu (Przejście Świdnickie). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy: wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres paliwo.artystyczne@gmail.com z imieniem i konkretnych warsztatem (data) lub serią warsztatów, w których pragniemy wziąć udział. Można również zgłosić swój udział telefonicznie: 783 154 224.

PROGRAM WIOSENNE HALO:

13 marca środa (godz. 17.30) - warsztat tworzenia wianków wielkanocnych

14 marca czwartek (godz. 17.30) - warsztat malowania na koszulkach

15 marca piątek (godz. 17.30) - warsztat malowania ceramiki

 

16 marca sobota:

godz. 11.30 - warsztat tworzenia wianków wielkanocnych

godz. 13 - warsztat malowania na koszulkach

godz. 14.30 - warsztat malowania ceramiki

 

23 marca sobota:

godz. 12 - tworzenie wielkanocnych maskotek (dla dzieci)

godz. 14 - wiosenny teatrzyk - tworzenie kukiełek i zabawa (dla dzieci)

 

W warsztatach mogą wziąć udział również osoby poruszające się na wózkach – prosimy o wcześniejsze zaznaczenie tej informacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz