wtorek, 3 lipca 2018

KOLEKTYW POKOLENIE 2018

Od 9 lipca rozpoczynamy wakacyjny projekt dla dzieci z opiekunami "Kolektyw Pokolenie". Codziennie, od poniedziałku do piątku, w Barbarze na ulicy Świdnickiej, będą odbywać się plastyczne warsztaty. Każdego dnia inny temat, każdego dnia rozwojowo i artystycznie!

Kreatywne wakacje spędzone z bliską osobą to dla dziecka bardzo radosny i cenny rozwojowo czas. Obcowanie z kulturą wzbogaca wiedzę sztuce, pobudza  odkrywanie nowych pasji, relaksuje umysł.
To już trzecia odsłona naszego projektu Kolektyw Pokolenie. Co roku zapraszamy do Barbary dzieci w każdym wieku z dziadkami, rodzicami, ciociami, wujkami czy starszym rodzeństwem na wielką plastyczną przygodę. W 2016 i 2017 roku warsztaty zostały bardzo ciepło przyjęte, zarówno przez młodszych i starszych uczestników, dlatego z radością kontynuujemy je podczas tegorocznych wakacji.

Każde spotkanie to ciekawe zadania plastyczne, które łączą zabawę, kreatywność i nowe zdolności. Tydzień Kredki, Tydzień Pędzla i Tydzień Rzeźby zostały przygotowane tak, aby nikt się nie nudził, a wakacje w mieście nabrały całej palety barw i kształtów!

Spotkania odbywać się będą w Czytelni (wejście od ul. Świdnickiej) od godz. 11. Nie obowiązują zapisy, udział jest darmowy i nieograniczony, zatem zapraszamy wszystkich chętnych do przygód ze sztuką.
Projekt przygotowany i zrealizowany pod patronatem Miasta Wrocław.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz