wtorek, 25 października 2016

6 edycja RĘKI DZIEŁA FEST3-11 grudnia
kino NOWE HORYZONTY (Kazimierza Wielkiego 10a-21, Wrocław)

Zimowa edycja to zestaw rękodzielniczych atrakcji: kolorowe stoiska z rękodziełem, darmowe warsztaty, koncert muzyczny oraz kreatywne zajęcia dla dzieci. Podczas dwóch weekendów (3-4 i 10-11 grudnia) trwać będzie wielki kiermasz rękodzieła, gdzie każdy na pewno znajdzie przepiękny i oryginalny prezent świąteczny. 
Dzień otwarcia ubarwi nastrojowy koncert wrocławskiej wokalistki Marty Kołodziejczyk (parter kina).  Specjalną atrakcją dla dzieci będzie wspólne ubieranie choinki z wytworzonych ręcznie oryginalnych ozdób. Kreatywne  zajęcia dla dzieci odbędą się na I piętrze kina.

Przez pierwsze dwa dni można również zapisywać się na wybrany przez siebie termin darmowych warsztatów:  glina, skarbonki, kalendarze i styropianowe ozdoby świąteczne. Warsztaty odbywać się będą w tygodniu, od 5 do 9 grudnia. Warsztaty dedykowane są amatorom rękodzieła, którzy mogą spróbować, zainspirować się i zrelaksować podczas pracy twórczej oraz nauczyć się podstawowych kroków danej techniki.

Szczegółowe i bieżące informacje na temat 6 edycji Ręki Dzieła Fest publikujemy na specjalnej stronie: www.rekidziela.blogspot.com - ZAPRASZAMY!

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz